Gäste

ImpressumNumer telefonu podany tutaj jest wyłącznie dla kontaktu z operatorem portalu www.polska-travel.pl. Wynajem kwater nie podlega naszej kompetencji. W przypadku pytan prosimy o kontakt bezposrednio z osobą wynajmującą. Jest to możliwe za pomoca formularza znajdującego się przy każdej prezentacji obiektu lub pod numerem telefonu widocznym przy ogłoszeniu.

Odpowiedzialnosc zgodnie z § 5 TMG (Ustawa o mediach elektronicznych)

Travanto Travel GmbH & Co.KG
Holzbrücke 7
D-20459 Hamburg
Tel: 040 - 244 249 0
Faks: 040 - 380 178 581 42
E-mail:info@polen-travel.com

AG Hamburg HR A 103833

NIP DE249771526
Numer podatkowy. 48/663/00238

Odpowiedzialność bezpośrednia:
Rato Versicherungsvergleich GmbH
Holzbrücke 7
D-20459 Hamburg

Reprezentowana przez zarzad w skladzie: Stefan Mantwill oraz Göran Holst

O ile poszczególne rodzaje dzialalnosci wymagaja zezwolenia wlasciwym organem nadzorujacym jest Izba Handlowa w Hamburgu.

Sprzeciw nawiązania kontaktu

Sprzeciwiamy się użycia danych na naszych stronach dla przesyłania niezamówionych materiałów reklamowych i informacyjnych. Zastrzegamy sobie prawo do podjęcia kroków prawnych w przypadku niechcianych reklam, w szczególności poprzez wiadomości wyraźnie spamowych.

Linki zewnętrzne Linki zewnętrzne odnoszą się do zewnętrznych treści, na które Travanto ma ograniczony wpływ, ponieważ kontrola jest przeprowadzona w chwili wprowadzenia linku do naszej bazy danych i regularne monitorowanie zawartości zewnętrznej z przyczyn ekonomicznych nie jest możliwe. Dystansujemy się wyraźnie od tych treści, nawet jak linki nadal istnieją na naszych stronach.

Posiadaja Panstwo obiekt urlopowy w Polska?

Zamiesc juz teraz ogloszenie na Polska-Travel.pl.

Oglaszajac swój obiekt na naszym portalu maja Panstwwo do dyspozycji jeden miesiac za darmo. Skorzystaj z naszego systemu prezentacji dopasowanego do Panstwa wymagan. Nie zwlekaj i wprowadz juz dzis posiadany obiekt na nasz portal masuren-travel.com!

zamiesc ogloszenie obiektu moga Panstwo zamiescic ogloszenie posiadanego obiektu.